אפליקציית טינדר
מקור pixabay

הצורך במציאת האחד/האחת הוביל את מייק וויגר לפתח אפליקציית היכרויות חדשנית, המוכרת לכולנו כיום בשם טינדר. אפליקציית טינדר נועדה להפגיש בין אנשים המעוניינים בקשר רומנטי, וכל זאת בצורה פשוטה ודיסקרטית וללא צורך בהליכי חיפוש מתישים וארוכים.

כיצד האפליקציה עובדת?

הרעיון למציאת בן/ת זוג מתאים הוא פשוט – כל משתמש המתחבר לאפליקציה ממלא פרטים בסיסיים כמו שם/כינוי, גיל, אזור מגורים ותמונה אחת או יותר. בעזרת טכנולוגיה מבוססת מיקום, האפליקציה יכולה להציג לכל משתמש בני זוג רלוונטיים על פי האזור הגיאוגרפי של כל אחד. 

כך לדוגמה גבר שמחפש אישה בת גילו למטרות רומנטיות, יכול למצוא בקלות נשים המתגוררות באזור מגוריו. כשהוא מוצא אישה אחת או יותר שמוצאות חן בעיניו, אם בגלל תמונה או מטרות ותחומי עניין משותפים, הוא מסמן לה לייק וממתין שגם היא תחזיר לו לייק בחזרה.

לייקים המתקבלים מצד שני בני הזוג פותח עבורם את האפשרות לשוחח אחד עם השנייה, וכך להכיר יותר לעומק ולבסס את הקשר הזוגי ביניהם.

למי האפליקציה מיועדת?

ניתן לומר כי אפליקציית טינדר מתאימה לכולם! ולמעשה, לכל גבר ואישה החולמים למצוא את החצי השני שלהם. היתרון של טינדר, ובאופן כללי היכרויות דרך האינטרנט, הוא הפשטות והנוחות שניתן למצוא בני זוג איכותיים שיתאימו מבחינת אופי וכמובן מראה, או כל העדפה אחרת שרוצים.

אם בעבר הדרך למצוא בני זוג היא באמצעות יציאות אינסופיות למועדונים, חברים משותפים או רחמנא ליצלן שידוכים של הורים/סבים ש"חייבים להכיר לך את הבן של רותי השכנה…את יודעת שהוא רופא???" 😊 

כיום הדרך להכיר בן זוג היא פרטית ודיסקרטית עבור כל אחד, בלי לערב מכרים ובני משפחה ולשמור את חיי הזוגיות כעניין אישי.

היכרויות דרך טינדר – שמים סוף לשמועות

כשטינדר הושקה לשימוש, ממוצע השימושים בה הגיע לכמה מיליון בכל יום. מספר אסטרונומי זה ככל הנראה עורר את תשומת ליבם של אנשים סקפטיים, שהחלו לפרסם כי האפליקציה הזו נועדה רק למטרות של פגישות מיניות חד פעמיות, ובמילה אחת סטוצים.

כמובן שזו איננה הכוונה של טינדר, וההוכחה לכך כוללת כמה נקודות דמיון בינה לבין אתרי היכרויות איכותיים אחרים כמו לדוגמה XYDATE:

  • ההרשמה היא פשוטה וחינמית.
  • לאחר ההרשמה ניתן לחפש את בן/בת זוג המתאימים על פי העדפות חופשיות כמו גיל, אזור מגורים, תחומי עניין וכמובן תמונות.
  • טינדר משמשת מגוון אנשים למטרות זוגיות שונות כמו היכרות לקשר זוגי, מציאת חבר לחיים, היכרויות דיסקרטיות, היכרויות לאהבה או כל מטרה אחרת – ממש כפי שאתרי היכרויות מאפשרים.

הדרך להכיר בני זוג באופן דיסקרטי

כל הרווקים יעידו כי נמאס להם לתת דין וחשבון בכל פעם מחדש על חיי הזוגיות שלהם, והם מעדיפים להשאיר זאת כעניין פרטי שהוא שלהם בלבד – ועד שיהיה מה לספר ולשתף, הם יעשו זאת באופן טבעי. בדיוק בגלל הצורך הזה אתר ההיכרויות  XYDATE הוקם, וזאת כדי לתת מענה איכותי ודיסקרטי לאנשים המעוניינים להכיר בני זוג פוטנציאלים בדרך שהכי מתאימה להם.

ממש כמו טינדר, גם אתר ההיכרויות הזה יפתח בפניכם קהילה שלמה של בני זוג איכותיים שרק מחכים למצוא את בן הזוג המושלם עבורם. רוצים לנסות? קליק אחד ואתם שם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here