קדיט צלם אלי גרוס

דלתות חמדיה, מקבוצת חמדייה גרופ,  משיקה בימים אלה בישראל את הדור החדש של הדלתות פנים: "דלת שקטה", עם טכנולוגית "ULTRA QUITE " פטנט בלעדי, רשום, לבידוד רעשים ארמטי! מדובר בטכנולוגייה חדשנית לבידוד אקוסטי ברמה הגבוהה ביותר בארץ.

הדלת החדשה יוצרת מרחב אינטימי, הפרדה מושלמת בין חללי הבית,  לאיטום רעשים המתרחשים בחדר ומחוצה לו  ומשפרת משמעותית את איכות החיים בבית וזאת באמצעות  בידוד אקוסטי דו כיווני, מילוי אקוסטי תלת שכבתי מיוחד, סף אקוסטי מתכוונן, היורד ואוטם את המרווח בעת סגירת הדלת, ואטמי גומי כפולים.  התוצאה היא דלתות פנים מעוצבות עם בידוד אקוסטי ברמה של יותר מ-30% מדלת כניסה ממוצעת.

קרדיט צלם אלי גרוס

ניתן להזמין את הדלת החדשה בהתאמה אישית, במנעד גדול של מידות רוחב וגובה, שיתאימו בדיוק לפתחים בכל דירה/בית.  כמו כן ניתן להשיג את "הדלת השקטה"  בכל עיצוב ובכל גווני מניפת הצבעים (של טמבור), עם חריטות או בגווני עץ.  ניתן  להתאים כל דלת שקטה ללסגנון ועיצוב הבית וכן לעצב דלתות הזהות  לשאר הדלתות בבית. כמו כן ניתן לבחור ידיות לדלתות בעיצובים קלאסיים  או בעיצובים  מודרניים, כך שניתן ליצור קו עיצובי אחיד בבית.

דלת  החדשה  מתאימה במיוחד ליחידות הורים, חדרי ילדים ומתבגרים, חדרי עבודה, קליניקות ומשרדים. בזכות הדלת המבודדת רעשים ניתן  לישון בשקט, לעבוד ולקרוא ללא הפרעות, במרחב אינטימי ורגוע.

התקנת הדלת  מהירה, נוחה  ופשוטה.

מחיר לצרכן:  החל מ-  2,400 ₪ עד 4,500 ₪

המחיר כולל:  מדידה, הובלה והתקנה  (בקניה 4 דלתות ומעלה).

לרגל ההשקה והחגים הטבות מיוחדות ל – בכל אולמות  התצוגה

ניתן להשיג ברשת דלתות חמדיה ברחבי הארץ

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here