מערכות אזעקה
קרדיט https://www.ben-security.co.il/

מערכות אזעקה לבית, לחנויות ומפעלים הם דבר חשוב מאין כמותו לכל מי שרוצה לשמור על הנכס שלו מפריצה, גניבה או חדירה לא חוקית. גניבות ופריצות לבתים פרטיים או לחנויות הפכו לצערנו הרב לדבר שבשגרה, עם שגשוג של כנופיות פשע וגנבים שמרגישים שידם על העליונה. אנו בחברת בן בטחון לא ניתן להם את התענוג הזה. לצורך כך אנו מספקים שירותי אבטחה, פיקוח, מוקד, סיור ושמירה וכן מספקים מוצרים שונים כמו מערכות אזעקה לבתים וחנויות. אם אתם רוצים לוודא שהנכס שלכם מוגן רכשו מערכת חכמה לצילום ואזעקה ברמה איכותית.

מערכות אזעקה – ממה הן מורכבות

  • מערכות אבטחה לבית הן למעשה רשתות הגנה המורכבות ממכשירים אלקטרוניים שמשולבים יחד ופועלים באמצעות לוח בקרה מרכזי אחד. המערכת נועדה להגן על הבית, העסק או הארגון שלכם מפני פורצים ופולשים פוטנציאליים אחרים.
  • לוח בקרה ראשי הוא למעשה משמש את הלב של מערכת האזעקה והבטחון לבית. דרכו אפשר להפעיל ולנטרל את האזעקה לפני שעוזבים את הבית או הולכים לישון, שם ניתן לתכנת ולהקיש פקודות שונות שמשמשות אתכם בכל נושאי הבטחון השונים.
  • חיישני פתחים משמשים כקו ההגנה הראשוני של הבית או העסק. מדובר ברכיבים אלקטרונים המותקנים על גבי כל פתח – דלת או חלון עם אפשרות לפתיחה. הרכיבים הללו כאשר הדלת או החלון סגורים יוצרים מעגל חשמלי ומשדרים ללוח הבקרה כי הם סגורים. ברגע שהאזעקה דרוכה והפתח נפתח, הם מתריעים למערכת ומופעלת אזעקה אשר מספקת התראה למוקד האבטחה אשר שולח סייר למקום האירוע.
  • חיישני תנועה משמשים כקו ההגנה השני של הנכס שלכם. אם במידה והפורץ חדר דרך הדלת או החלון, אין סיכוי שהוא יעבור את החיישנים מבלי להפעיל אותם כתוצאה מהפעלה על בסיס תנועה.

מערכות אזעקה – מתריעות לכם בזמן כל הזמן

אם אתם זקוקים לשירותי אבטחה, בטחון והגנה לבית, בשביל זה אנחנו כאן. חברת בן בטחון מעניקה שקט נפשי ותעשייתי ללקוחות פרטיים ועסקים, בתי מגורים ומפעלים ברמה הכי טובה שאפשר. אם אתם מעוניינים לרכוש מערכת מצלמות ואזעקה לבית, המומחים שלנו יכולים לייעץ ולעזור לכם לבחור את המערכת שהכי תתאים לנכס שלכם. כי בכל הקשור לביטחונכם, יש להתקין מערכת אזעקה ומערכת מצלמות אבטחה לבית או לעסק, אסור להתפשר.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here