נדנדה לתינוק

נדנדה לתינוק היא פריט חובה בקולקציות של הנסיכים שלנו, החל מגיל לידה אנחנו מתחילים להתחבר לחוויה המטלטלת הזו ועד לגיל שכבר לא סופרים…:) אבל איזו נדנדנה קונים, לאילו גילאים היא מתאימה ומה עם בטיחות הבייבי? כל השאלות והתשובות עם אנשי המקצוע של ג'ואי, חברת ייצור ושיווק מוצרי תינוקות בליין קליל וטרנדי בלי לוותר על בטיחות מושלמת כמו שמגיע לכם. אז מה אתם צריכים לדעת על נדנדנה לתינוק?

סוגי נדנדה לתינוק

בדיוק כשם שבגן השעשועים נוכל למצוא מגוון נדנדות, גם בשוק הנדנדות לתינוקות אפשר למצוא לא מעט סגנונות ודגמים, של נדנדות וערסלים בעלי מבנים מגוונים, המשותף לכולם כמובן שהם מנענעים את הבייבי היושב או שוכב בהם הלוך ושוב, אך מלבד העובדה הזאת הם שונים מאד זה מזה. נוכל למצוא נדנדות סלקל, המהווים בעצם מושב ערסול לבייבי המתנדנד לשני הכיוונים באופן הבטוח ביותר, כאשר המושב בעצם מונח על הרצפה. יש גם נדנדות המשתלשלות בחוט אותו קושרים או תולים על וו יעודי מן המשקוף של החדר, ויש גם נדנדות מעוצבות המורכבות מבסיס המונח על הרצפה וממנו מתרומם מוט הנדנדה עליו תלוי הערסל.

מבנים ובטיחות

מבנה נדנדה לבייבי לגיל לידה יהיה כמובן בעיקרו מעין ערסל לשכיבה בסביבות השלושים מעלות, לעומת מבנה נדנדה לתינוק לגיל חצי שנה ומעלה שעשויה לכלול מושב של ממש. בנוסף, נדנדות לגיל לידה תכלולנה ריפודיות רבות ונדנדות לגילאים בוגרים יותר תהיינה עשויות פלסטיק ומתכת. הבדל נוסף ומשמעותי הוא בכוח הנשיאה של הנדנדה, כאשר כל נדנדה מותאמת למשקל אחר למשא, מקסימלי ולרוב גם מינימלי, זאת כיוון שכל מתקן מסוגל לשאת משקלים מוגבלים בהתאם לחוזק המבנה והיציבות. לאור כל אלו, מובן שעל מנת לשמור על בטיחות התינוק במלואה יש להקפיד על טווח הגילאים המיועד לנדנדה על פי הוראות היצרן.

ומה עדיף?

נדנדה לתינוק היא פריט חשוב להנאתכם והנאת הבייבי גם יחד, אולם לא בטוח שהנדנדה עליה חשבתם מראש היא אכן זו המתאימה לכם. בחרו נדנדה בשימת לב לכל הפרטים ובכובד ראש, כדי שתפיקו את מלוא ההנאה בבטיחות ובאחריות.

בואו להתנדנד עם ג'ואי

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here