קרדיט - Canva

אנשים רבים מגדלים בעל חיים בביתם, בין אם זה חתול, כלב, אוגר וחיות מחמד נוספות. בעל חיים מכניס שמחה והופך עם הזמן לבן משפחה או חבר טוב לכל דבר. לכן, כפי שנדאג לבריאותם של כל בני המשפחה או לבריאותנו כך גם נדאג לבריאותו של בעל החיים. בעיקר אצל כלבים וחתולים ישנם בדיקות וטיפולים שגרתיים המומלצים כך שחיפוש וטרינר בנתניה אם זהו אזור מגוריכם מיועד הן לטיפול בבעל החיים באופן שגרתי והן למצבים בהם בעל החיים אינו מרגיש טוב או שמתגלה בעיה כלשהי. הווטרינר צריך להיות מנוסה ומקצועי מספיק כדי לתת מענה בכל מצב.

וטרינר בנתניה: כל הטיפולים והבדיקות תחת קורת גג אחת

כאמור, וטרינר בנתניה צריך להיות הכתובת עבורכם בכל מצב ולכל מטרה. מומלץ למצוא מרפאה וטרינרית שיש בה את כל הציוד, זאת כמובן לצד הניסיון והידע שיש לווטרינר, כדי לבצע בדיקות פחות סטנדרטיות כמו רנטגן, אולטרסאונד ועוד. כך אתם יודעים שכל מה שנדרש לבדוק ולבצע כדי שהכלב או החתול שלכם ירגישו טוב ייעשה במקום וע"י וטרינר אותו אתם מכירים וסומכים עליו. וטרינר בנתניה המבצע ניתוחים וטיפולים מורכבים יותר אמור לספק גם את המענה לגבי אשפוז.

אילו סוגי טיפולים שגרתיים ישנם לחתולים וכלבים?

ממש כמו אצל בני אדם, גם אצל בעלי חיים לרפואה המונעת יש משקל רב בשמירה על בריאותו של בעל החיים ולכן וטרינר בנתניה ובכלל נותן קודם כל את כל המענה לגבי רפואה מונעת. הטיפולים השגרתיים החשובים הן אצל כלבים והן אצל חתולים הם חיסונים. אצל גורי כלבים חיסוני משושה ניתנים בגיל 6-8 שבועות ולאחר מכן שתי זריקות דחף בפער של חודש ביניהן.  לאחר מכן ניתן חיסון נגד כלבת והכנסת שבב אלקטרוני. כלב בוגר מקבל טיפול תילוע נגד תולעת הפארק ותולעי מעיים, חיסון משושה וחיסון נגד כלבת אחת לשנה. גור חתולים יקבל חיסון מרובעת בגיל 8 שבועות עם זריקת דחף לאחר חודש וכן תילוע. חתול בוגר ימשיך לקבל חיסון זה וגם תילוע אחת לשנה. מעבר לכך הביקור יכלול בדיקות שגרתיות, כולל השיניים.

ד"ר יובל אטיאס הוא וטרינר בנתניה בעל ניסיון רב. במרפאתו תקבלו את כל השירותים הנדרשים לגידול מהנה של בעל תחיים, החל מבדיקות וטיפולים שגרתיים ועד לטיפול במצבי חירום. מוזמנים ליצור קשר.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here