קרדיט צילום: אור דנון

השחקנים חן אמסלם ונדב נייטס הגיעו חמישי האחרון (9.3) לבית מלון בתל אביב בו בילו יום שלם כזוג בחופשת קיץ לוהטת…. כל זה קרה במסגרת צילומים לקמפיין H&O BRAND COLLECTION . חן אמסלם (32) ונדב נייטס (40) נבחרו כפריזנטורים רשתH&O וזהו קמפיין ראשון שיעלה החודש בכיכובם ובמהלך השנה צפויות הפתעות נוספות.

על סט הצילומים סיפרה חן כי היא מאוד מתרגשת ושמחה להצטלם לראשונה לקמפיין אופנה ולהצטרף למשפחת H&O . השנה שיחקה בסרט הקולנוע "בתולים" אותו ביים מאור זגורי וגם כתב את התסריט והיא כבר מצפה לצילומים הקרובים של זגורי אימפריה בחודש יוני, "אני אוהבת לעבוד עם מאור. מאוד מאתגר לחזור לדמות של אבישג אחרי עשר שנים, היא השתנתה ואני השתניתי." בימים אלו משתתפת אמסלם בהצגה "לעבור את הקיר".

קרדיט צילום: אור דנון

על האמהות ספרה אמסלם: "אני קמה בבוקר אחרי לילה ללא שינה, מתקתקת את הבית, לוקחת את הילדה שלי למסגרות, לא שוכחת גם פרי בתיק, חוזרת לתינוק שלי, מניקה אותו, יוצאת לאימון, חוזרת, מכינה ארוחת צהריים, אוספת את הילדה מהגן, יורדים לגינה,חוזרת, מקלחות, ארוחת ערב ומתארגנים לשינה ואז היום שלי מתחיל, אני מתארגנת להצגה, חימום קולי ברכב, מגיעה עם הקהל מתאפרת בעשר דקות, והופכת לנסיכה לשעתיים שלמות.

בסוף ההצגה אני נכנסת להשתחוות בשמלת כלה נוצצת , הקהל מוחא כפיים סוערות, תודה לאל , ואני בעצם יודעת שכל הנשים בקהל מוחאות לי כפיים על זה שאני אמא שמחכים לי שני ילדים בבית, שאני אמא שעובדת ובוחרת בעצמה ועל כך באמת מגיעות לי כפיים."

נייטס סיפר כי בימים אלו הוא משתתף במחזה המצליח "מלאכים באמריקה" ומגלם את דמותו של ג'ו, עורך דין צעיר וזוטר בלשכת שופט, המדחיק את ההומוסקסואליות שלו, בנוסף, לוהק לדרמת מתח חדשה, מבוססת על רב המכר של יניב איצקוביץ', המועמד לפרס ספיר: "אף אחד לא עוזב את פּאלוֹ אלטוֹ".

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here