משחקי הסקס

בשנים האחרונות משחקי מין הופכים להיות מקובלים יותר ויותר אצל כלל האוכלוסייה, הסיבות לכך יכולות להיות, פתיחות, קבלה, השפעה מהמדיה המשודרת המגיעה אלינו מגורמים שונים טלוויזיה, סרטים וסיבה נוספת לשימוש בצעצועי מין היא להחיות את חיי המין שלנו בין אם אנו במערכת יחסים ומעוניינים ולהכניס קצת גיוון לחדר המיטות לבין אם אנו לבד.

היום משחקי מין מגוונים יעילים ויכולים לגרום לנו להתענג ולהתגרות במשחק מקדים משובח עם בן/ת הזוג מכשיר כמו WE ViBE למשל המודרני שיכול גם לשמש כמשחק שליטה. פלשלייט לאוננות גברית המחקה איבר מין נשי שיכניס לך התרגשות מעבר לאוננות הסטנדרטית וכמובן יש את הדילדו הותיק והיעיל כמובן משוכלל יותר מבעבר, עשוי מחומרים בריאים יותר היכול לשמש את שניכם. אלו רק מספר דוגמאות לצעצועי מין איתם תוכלו להתענג ולהפיג את ״השעמום״ של חדר המיטות. בואו ונרד לעומק העניין.

צעצוע סקס WE VIBE

אחד מהמותגים המובילים היום בשוק עולם המין, ממוקם תחת המותג ויברטורים מודרניים, מדויקים, משוכללים היכולים לשמש אותך כאינדיבידואלית ואתכם כזוג. שם המצור כשם המותג We Vibe. צעצוע קומפקטי יחסית, ויברטור אשר מניחים אותו בצורה כזו שהוא שואף לגעת הן בדגדגן והן נקודת הג׳י.

לויברטור We Vibe סוגים שונים, לרוב מגיע עם 10 מצבי רטט, עשוי מסיליקון ונעים לחדירה, הויברטור מופעל ע״י שלט, שלט רחוק ואף ע״י אפליקציה בטלפון, כך שאתם יכולים להתנסות במשחקי שליטה כאשר אתם באזורים שונים ואף מחוץ לבית מה שהופך את כל המשחק למרגש יותר.

משחק המין WE VIBE מבוקש מאוד ויש לו חיקויים רבים, שימו לב צעצועי מין רוכשים רק מקוריים, החברה היחידה שניתנה לה אישור לייצר מוצרי We Vibe היא The Rabbit Company.

פלשלייט

פלשלייט מאונן לגבר הוא צעצוע מין מבוקש מאוד ולו חיקויים רבים גם כן. הפלשלייט הוא מתקן מוארך בצורת פנס אשר בקצהו חריץ בצורה של איבר מין נשי לרוב דוגמת ואגינה של שחקניות פורנו, ישנם פלשלייט עם חריץ בצורה של פי טבעת.

הפלשלייט יכניס לך גיוון לרגעים בהם אתה משחק עם עצמך, אביזר המין מחקה איבר מין נשי ויש יאמרו גם בהרגשה, רעיון החדירה, החומר ממנו עשוי הפלשלייט יגרום לכם להרגיש כאילו זה הדבר האמיתי. יש להשתמש בפלשלייט בצורה נכונה, קודם כל לרכוש מקורי לשם גירוי מקסימלי, להשתמש בחומר סיכה איכותי ולנקות אותו עם מים פושרים.

דילדו

דילדו הטוב והמוכר, הוא המוצר הידוע מבין אלו שהזכרנו, דילדואים מגוונים מאוד, אך לרוב יהיו מעוצבים כמו איבר מין גברי. עשויים מחומרים שונים, לרוב מסיליקון גמיש ונעים. ישנם כאלו השמשים לחדירה ואגינלית, כאלו השואפים לגעת בנקודת הג׳י, דידלואים בעלי חדירה כפולה, דילדואים המיועדים לחבר לסטרפאון, דילדו אנאלי בצורת קונוס ועוד רבים.

סיכום

משחקי מין וצעצועי מין פופולריים מתמיד, אל תוותרו על האיכות של המוצר ורכשו רק צעצועי מין מקוריים מחנויות רשמיות כמו סקס-פלאנט המציעה את המגוון הגדול בארץ לאביזרי מין. אל תוותרו על ההנאה שלכם בחיים והריגוש בחדר המיטות.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here