קרדיט צילום: מיכה לובטון

בקמפיין  השלישי שמעלה קבוצת האנרגיה, הקמעונאות והנדל"ן

בכיכובו של השחקן אמיר שורוש, משקיעה דור אלון 2.5 מיליון ש"ח

 

הפרזנטור האולטימטיבי רמזי כוכב סדרת הקאלט 'קופה ראשית' ממשיך לככב גם בקמפיין החדש והקורע מצחוק של קבוצת דור אלון, והפעם בתפקיד רוק סטאר המופיע במיני סופר אלונית עם להקת הרוק ה'מיני סופרז'. רמזי (השחקן המוכשר אמיר שורוש), בלוק קשוח, חמוש במשקפיים כהים, מגיש עם להקתו ביצוע מחודש של הלהיט "אינקובטור" המלהיב משנות ה-80 שביצעה להקת "קליק" המיתולוגית.

 

עודד גולן, מנכ"ל דור אלון, מציין כי: "לאור ההצלחה הגדולה של שני הקמפיינים הראשונים בכיכובו, אנו ממשיכים עם רמזי לפרק נוסף ויש למה לצפות. כשהקהל כבר מכיר ויודע לדקלם את המסר: זה לא סופר, זה מיני סופר! אנחנו שומרים על המומנטום והפעם בקצב הרוק עם קמפיין חדש שבו נחשוף בין מדפי המיני סופר גם את כשרונו של רמזי כזמר. ולא סתם זמר, אלא כוכב רוק עם להקת ליווי מגניבה המבצעת שיר שאני בטוח שיהפוך ללהיט, בליווי של שלל מרצ'נדייז, חולצות ופוסטרים".

 

הקמפיין החדש צולם במיני סופר אלונית שבמתחם דור אלון בנתב"ג, אחת מ-92 חנויות הפורמט הקמעונאי הייחודי שהשיקה קבוצת דור אלון שבשליטת איש העסקים מוטי בן משה. היה קשה להרגיע את הצלמים שלא הפסיקו לצחוק מהסצנות המטורפות וחידודי הלשון המקוריים.

 

יפעת סטאל, מנהלת אגף שיווק בדור אלון, מוסיפה: "רמזי הסילאן (הסולן) הגדול לא מפסיק להפתיע והפעם עם תוספת של 3 נגנים מוכשרים שמצליחים להפיק מוסיקת רוק קצבית בכלים מיני סופר יצירתיים. במהלך הצילומים היה מיני משבר בהפקה. הצוות פשוט התפקע מצחוק ונאלצנו לעצור את הצילומים שוב ושוב, לבקש מאמיר להיצמד לתסריט כדי להסדיר את הנשימה ולהמשיך בעבודה."

 

את הקמפיין הפיק משרד הפרסום "מנצ', במאי הקמפיין הוא אורן שקדי שביים את 3 העונות הראשונות של "קופה ראשית" ועל הצילום הופקד טובי הוכשטיין.

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here